Bory Tucholskie dla każdego!
Nie pytaj co Bory Tucholskie mogą zrobić dla Ciebie, pytaj co Ty możesz zrobić dla Borów Tucholskich!
Nie pytaj co Bory Tucholskie mogą zrobić dla Ciebie, pytaj co Ty możesz zrobić dla Borów Tucholskich!
REGIONALNY PORTAL BORÓW TUCHOLSKICH

Imieniny obchodzą: Olimpia, Anastazja, Bazyli

KOMPUTER OKNEM NA ŚWIAT - bezpłatny kurs komputerowy dla Seniorów.

   Europoseł Janusz Zemke zaprasza Seniorów z powiatu tucholskiego do udziału w bezpłatnych kursach komputerowych. Kursy przeprowadzane są w ramach projektu "Komputer oknem na świat".

   Organizowane są one w Punkcie informacyjnym Janusza Zemke w Tucholi przy ul. Świeckiej 77.
   W trakcie zajęć kursanci uczą się m. in. podstawy obsługi komputera, poruszania się po środowisku Windows, korzystania z Internetu oraz poczty elektronicznej. Zajęcia prowadzone są w małych pięcioosobowych grupach, dwa razy w tygodniu po dwie godziny. W trakcie spotkań uczestnicy otrzymają wszystkie niezbędne do nauki materiały i będą korzystać ze sprzętu komputerowego.  Czas kursu wynosi 16 godzin lekcyjnych. Na koniec seniorzy otrzymają zaświadczenia o odbyciu kursu.
   Proponowany przez nas kurs to podstawa, która pozwoli dziadkom porozmawiać z wnukami czy dziećmi na Skype, napisać maila, odebrać zdjęcie z podróży, znaleźć dawnych znajomych na portalu społecznościowym. Zajęcia prowadzone są nieodpłatnie, co ogromnie ułatwia dostęp do wiedzy osobom w okresie późnej dorosłości. Małe grupy uczestników, dają nauczycielom możliwość poświęcenia czasu każdemu z osobna. Jest to niewątpliwie ogromną zaletą tych zajęć.
   Zajęcia na bezpłatnych kursach komputerowych prowadzić będą wolontariusze m.in. Tadeusz Pestka i Piotr Jarosz. Chętni mogą się już zgłaszać pod nr telefonu 518-560-972.

   Spotkanie informacyjne odbędzie się w poniedziałek 03 kwietnia 2017 o godz. 10.30 w pracowni komputerowej w biurowcu Centrali Nasiennej w Tucholi, ul. Świecka 77, I piętro.

   Więcej szczegółowych informacji o naszych kursach komputerowych, można znaleźć na stronie www.janusz-zemke.pl. Tam również można wypełnić kartę zgłoszenia.
Dodane przez: Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie"
2017-03-31
Komentarze
Komentarze to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się opiniami i prowadzić dyskusję na temat poruszony w wiadomości. LGD „Bory Tucholskie” nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii wyrażanych w komentarzach.

Dodaj komentarz

Europejski Fundusz Społeczny: CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja.
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
All Rights Reserved. Modified by lacki2000.