Bory Tucholskie dla każdego!
Nie pytaj co Bory Tucholskie mogą zrobić dla Ciebie, pytaj co Ty możesz zrobić dla Borów Tucholskich!
Nie pytaj co Bory Tucholskie mogą zrobić dla Ciebie, pytaj co Ty możesz zrobić dla Borów Tucholskich!
REGIONALNY PORTAL BORÓW TUCHOLSKICH

Imieniny obchodzą: Olimpia, Anastazja, Bazyli

KIERMASZ BOROWIACKI: ,,MARKA LOKALNA BORY TUCHOLSKIE” JUŻ ZA NAMI!!!

   Dnia 5 lipca 2014 r. w Parku Zamkowym w Tucholi odbył się Kiermasz Borowiacki: "Marka Lokalna Bory Tucholskie”.  Impreza została połączona  z III Pochodem Borowiaków i oficjalnym rozpoczęciem 55. Dni Borów Tucholskich. Imprezę otworzyły Starosta Tucholski Pani Dorota Gromowska i Prezes LGD ,,Bory Tucholskie” Pani Magdalena Kurpinowicz.

   Uczestnicy mogli skosztować potraw przygotowanych przez koła gospodyń wiejskich, zobaczyć i zakupić wyroby prezentowane przez lokalnych twórców ludowych. Swoje stoiska zaprezentowały także wioski tematyczne z terenu LGD „Bory Tucholskie”. 

    Podczas imprezy wręczono certyfikaty znaku promocyjnego Marka Lokalna ,,Bory Tucholskie” laureatom VI edycji konkursu – w tym roku było ich 6. Laureaci w wszystkich edycji konkursu mieli możliwość zaprezentowania się w specjalnym namiocie, gdzie promowali swoje wyroby, usługi i inicjatywy.

    Całość dopełniały występy lokalnych artystów. Na scenie wystąpili: orkiestra dęta z Bysławia, Zespół Tańca Nowoczesnego „Insomnia”, soliści Młodzieżowego Studia Piosenki ze Śliwic, zespół taneczny „Karolaki” oraz Dariusz Krygowski i Piotr Czarnecki. Atrakcją dla dzieci były m.in. dmuchane zamki, udział w grach ekologicznych, malowanie twarzy.

    Przez całą imprezę na stoisku Lokalnej Grupy Działania „Bory Tucholskie” dostępne były materiały informujące o terenie LGD i działalności stowarzyszenia, w szczególności w zakresie dotyczącym realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju. Wszyscy chętni mogli wziąć udział w losowaniu zestawów gadżetów promocyjnych Lokalnej Grupy Działania "Bory Tucholskie" i Powiatu Tucholskiego.

    Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tegorocznej imprezy serdecznie dziękujemy!„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie.”

Laureaci Marki Lokalnej "Bory Tucholskie" 2014
Dodane przez: Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie"
2014-07-10
Komentarze
Komentarze to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się opiniami i prowadzić dyskusję na temat poruszony w wiadomości. LGD „Bory Tucholskie” nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii wyrażanych w komentarzach.

Dodaj komentarz

Europejski Fundusz Społeczny: CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja.
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
All Rights Reserved. Modified by lacki2000.