Bory Tucholskie dla każdego!
Nie pytaj co Bory Tucholskie mogą zrobić dla Ciebie, pytaj co Ty możesz zrobić dla Borów Tucholskich!
Nie pytaj co Bory Tucholskie mogą zrobić dla Ciebie, pytaj co Ty możesz zrobić dla Borów Tucholskich!
REGIONALNY PORTAL BORÓW TUCHOLSKICH

Imieniny obchodzą: Paulina, Jan, Tomasz

Zaproszenie - wyjazd na Mikołajki w Wiosce Fantazji i spotkanie z Wacławem Idziakiem.

   Lokalna Grupa Działania „Bory Tucholskie” oraz  Starostwo Powiatowe w Tucholi zapraszają na wyjazd studyjny do KARWNA – WIOSKI FANTAZJI na imprezę Mikołajkową.

   Kiedy: 4 grudnia 2010 r., sobota; wyjazd o godz. 9.15 (sprzed budynku Starostwa Powiatowego w Tucholi, ul. Pocztowa 7); powrót ok. godz. 19.00.

   Gdzie: Karwno, gmina Czarna Dąbrówka.

   W jakim celu: jedziemy sprawdzić, czy rzeczywiście można przygotować w wiosce tematycznej ofertę dla turystów, na bazie tego, co posiadamy, a poza tym liczymy na pełną emocji i nietypową imprezę Mikołajkową. Planujemy także krótkie spotkanie z Panem Wacławem Idziakiem, twórcą wielu wiosek tematycznych.

   Kto: udział w wyjeździe mogą wziąć osoby zainteresowane tworzeniem i rozwojem wiosek tematycznych (mieszkańcy wsi, przedstawiciele organizacji i instytucji, np. OPS, samorządy, PUP). Z racji tego, że jest to impreza skierowana do rodzin, można zabrać ze sobą także swoje pociechy, młodsze i starsze.

   Koszt: organizatorzy pokrywają opłatę za udział w imprezie (15 zł od osoby) oraz koszty transportu. Uczestnicy zapewniają sobie wyżywienie we własnym zakresie (na miejscu za odpłatnością będzie serwowane mikołajkowe jadło).

   Zgłoszenia: biuro LGD „Bory Tucholskie”, ul. Murowa 8, Tuchola, tel. 52 336 12 13, lgd@borytucholskie.pl; do piątku 26 listopada do godz. 15.00

   W zgłoszeniu proszę podać imię, nazwisko, telefon kontaktowy (najlepiej komórkowy), reprezentowaną wieś, organizację lub instytucję.

   Uwaga – ilość miejsc ograniczona.

Dodane przez: Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie"
2010-11-25
Komentarze
Komentarze to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się opiniami i prowadzić dyskusję na temat poruszony w wiadomości. LGD „Bory Tucholskie” nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii wyrażanych w komentarzach.

Dodaj komentarz

Europejski Fundusz Społeczny: CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja.
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
All Rights Reserved. Modified by lacki2000.