Bory Tucholskie dla każdego!
Nie pytaj co Bory Tucholskie mogą zrobić dla Ciebie, pytaj co Ty możesz zrobić dla Borów Tucholskich!
Nie pytaj co Bory Tucholskie mogą zrobić dla Ciebie, pytaj co Ty możesz zrobić dla Borów Tucholskich!
REGIONALNY PORTAL BORÓW TUCHOLSKICH

Imieniny obchodzą: Paulina, Jan, Tomasz

Zapraszamy osoby niepełnosprawne na trening NORDIC WALKING.

   Już w najbliższą niedzielę 15 czerwca 2008 r. dzięki środkom pozyskanym z Gminy Tuchola Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych „OSTOJA” w partnerstwie z Lokalną Grupą Działania „BORY TUCHOLSKIE” organizuje imprezę sportową dla osób niepełnosprawnych z terenu Powiatu Tucholskiego.

   Projekt nosi nazwę „Wspieranie aktywności sportowej osób niepełnosprawnych”. W ramach projektu planujemy zorganizować m. in. naukę i trening nowej dyscypliny, jaką jest - nordic walking. Nordic walking jest to marsz z kijkami, który jest łatwiejszy od zwykłego chodzenia i bierze w nim udział większość mięśni, co korzystnie wpływa na cały organizm.

   Trening nordic walking odbędzie się już w najbliższą niedzielę 15 czerwca 2008 r. w Tleniu. Wyjazd z Tucholi o godzinie 10:00 (powrót planowany jest na godzinę 17:00). Uczestnicy w czasie zajęć sportowych będą pod opieką 3 licencjonowanych trenerów. Po zajęciach planujemy wypoczynek przy ognisku w pięknym ośrodku „Samotnia nad Wdąw Tleniu. Wyjazd oraz wszelkie atrakcje dla uczestników są bezpłatne.

   Wszystkie osoby niepełnosprawne zainteresowane wyjazdem (także z osobami towarzyszącymi) zapraszamy w najbliższą sobotę 14.06.2008 r. o godzinie 11:00 do internatu Zespołu Szkół Leśnych w Tucholi (wejście od ul. Pocztowej) na spotkanie członków Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych „OSTOJA”. Podczas spotkania będzie można zapisać się na wyjazd do Tlenia. Liczba miejsc ograniczona, o zakwalifikowaniu na wyjazd decyduje kolejność zgłoszeń.
Dodane przez: Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie"
2008-06-10
Komentarze
Komentarze to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się opiniami i prowadzić dyskusję na temat poruszony w wiadomości. LGD „Bory Tucholskie” nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii wyrażanych w komentarzach.

Dodaj komentarz

Europejski Fundusz Społeczny: CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja.
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
All Rights Reserved. Modified by lacki2000.