Bory Tucholskie dla każdego!
Nie pytaj co Bory Tucholskie mogą zrobić dla Ciebie, pytaj co Ty możesz zrobić dla Borów Tucholskich!
Nie pytaj co Bory Tucholskie mogą zrobić dla Ciebie, pytaj co Ty możesz zrobić dla Borów Tucholskich!
REGIONALNY PORTAL BORÓW TUCHOLSKICH

Imieniny obchodzą: Jerzy, Wojciech

Indywidualne konsultacje dla ngo-sów także w maju.

   Urząd Marszałkowski zaprasza organizacje pozarządowe do skorzystania z indywidualnych konsultacji z zakresu prawa, rachunkowości i zarządzania projektami. Spotkania konsultacyjne, których celem jest przełamanie instytucjonalnych barier, przed którymi staje obecnie trzeci sektor, organizują wspólnie Biuro Pełnomocnika Zarządu Województwa ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi i Wojewódzka Rada Organizacji Pozarządowych. W załączniku poniżej ich majowy kalendarz.  

   Konsultacje prowadzą specjaliści prawa pracy, rachunkowości oraz zarządzania projektami. Zakres tematyczny jest dostosowywany do potrzeb i problemów sygnalizowanych przez uczestników. Szczegóły dotyczące kolejnych spotkań zamieszczone są na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego w zakładce „Organizacje pozarządowe”.

   Cykl konsultacji ruszył 15 kwietnia. Kolejne spotkania odbywać się będą w każdy wtorek w godz. 13.00-17.00 w gmachu Urzędu Marszałkowskiego przy placu Teatralnym w Toruniu (w Biurze Pełnomocnika ds. Współpracy  z Organizacjami Pozarządowymi, pokój nr  260, pierwsze piętro).

   Organizacje, które zechcą skorzystać z oferty, ze względów organizacyjnych proszone są o wcześniejsze umówienie się na spotkanie i złożenie pytań telefonicznie lub pocztą elektroniczną (tel. 056 62 18 371 i 056 62 18 403, e-mail: ngo@kujawsko-pomorskie.pl.

   Wiem, że problemy związane z prowadzeniem właściwej księgowości i poruszaniem się w materii prawnej stanowią dla wielu stowarzyszeń i fundacji poważną barierę w sięganiu po granty czy wsparcie europejskie. Nasze konsultacje powinny ją zlikwidować. Serdecznie zapraszam do skorzystania z tej propozycji – zachęca marszałek województwa Piotr Całbecki.

   Majowy harmonogram spotkań tutaj.
Dodane przez: Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie"
2008-05-06
Komentarze
Komentarze to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się opiniami i prowadzić dyskusję na temat poruszony w wiadomości. LGD „Bory Tucholskie” nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii wyrażanych w komentarzach.

Dodaj komentarz

Europejski Fundusz Społeczny: CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja.
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
All Rights Reserved. Modified by lacki2000.