Bory Tucholskie dla każdego!
Nie pytaj co Bory Tucholskie mogą zrobić dla Ciebie, pytaj co Ty możesz zrobić dla Borów Tucholskich!
Nie pytaj co Bory Tucholskie mogą zrobić dla Ciebie, pytaj co Ty możesz zrobić dla Borów Tucholskich!
REGIONALNY PORTAL BORÓW TUCHOLSKICH

Imieniny obchodzą: Gabriel, Marek, Gabor

Konkurs dla studentów

   Najskuteczniejszy sposób na rozpoczęcie kariery zawodowej? Staż. Mamy pewność, że CV nie zginie w stosie dokumentów i że pokażmy swoje umiejętności. A jak zdobyć prestiżowy staż?
 
   Polecamy ogólnopolski konkurs „PR dla Regionów”. Studenci mogą tworzyć kreatywne i bezkonkurencyjne strategie promocji gmin i miast. Pracować mogą w dwuosobowych zespołach. Bez obawy – chronimy prawa autorskie. Powołaliśmy też szerokie i niezależne grono specjalistów, którzy ocenią przesłane strategie. Wśród jury są praktycy, naukowcy, dziennikarze i przedstawiciele lokalnych władz samorządowych.

   Autorzy najlepszych prac zaprezentują je podczas finału we Wrocławiu (13.05). Termin nadsyłania prac – 20 kwietnia, godz. 24. Wskazówki, jak napisać strategię na www.prregionow.pl. Tu też można znaleźć kontakty do blisko 30. Ambasadorów Konkursu w całej Polsce.

   Nagrody? Bez wątpienia atrakcyjne - staż w brukselskim Regionalnym Biurze Województwa Dolnośląskiego lub w jednej z trzech znanych agencji public relations (SARTO Public Relations, Partners of Promotion, Effective PR). Wszystkie płatne.

   Konkurs, który przygotowuje Uniwersytet Wrocławski, to część inicjatywy Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Przedstawiciele PSPR spotkają się samorządowcami, biznesami i naukowcami w dziesięciu, największych polskich miastach. Będą dyskutować o promowaniu regionów. Spotkania ułożą się w cykl seminariów. Pierwsze z nich odbędzie się 14 maja we Wrocławiu. Tu też będą ogłoszone wyniki konkursu.

   Więcej informacji na stronie http://www.prregionow.pl/konkurs.

   Patronat nad akcją objęło Ministerstwo Rozwoju Regionalnego.
Dodane przez: Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie"
2008-03-18
Komentarze
Komentarze to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się opiniami i prowadzić dyskusję na temat poruszony w wiadomości. LGD „Bory Tucholskie” nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii wyrażanych w komentarzach.

Dodaj komentarz

Europejski Fundusz Społeczny: CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja.
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
All Rights Reserved. Modified by lacki2000.