Bory Tucholskie dla każdego!
Nie pytaj co Bory Tucholskie mogą zrobić dla Ciebie, pytaj co Ty możesz zrobić dla Borów Tucholskich!
Nie pytaj co Bory Tucholskie mogą zrobić dla Ciebie, pytaj co Ty możesz zrobić dla Borów Tucholskich!
REGIONALNY PORTAL BORÓW TUCHOLSKICH

Imieniny obchodzą: Grzegorz, Urban, Magda

Zapraszamy na szkolenie warsztatowe Questing „Wyprawy odkrywców” .

   Serdecznie zapraszamy na szkolenie warsztatowe Questing „Wyprawy odkrywców”  realizowane w ramach projektu partnerskiego LGD „Zakole Dolnej Wisły oraz LGD „Bory Tucholskiew ramach środków KSOW.

  Miejsce: Ośrodek Rehabilitacji i Wypoczynku „Perła Borów” w Tleniu, ul. Dębowa 11, 86-150 Osie.
   Czas: 2-3 grudnia 2013.
   Program szkolenia: TUTAJ.

   W szkoleniu mogą wziąć udział reprezentanci władz i biur lokalnych grup działania, którzy mają bezpośredni wpływ na kierunki rozwoju obszarów objętych lokalnymi strategiami rozwoju, a także właściciele gospodarstw agroturystycznych, osoby prowadzące działalność w branży turystycznej oraz lokalni liderzy.

   Zgłoszenia należy przesyłać na adres e-mailowy: lgd@borytucholskie.pl bądź telefonicznie na numer: 52 336 12 13 w nieprzekraczalnym terminie do 27 listopada 2013 roku.

Jako, że program szkolenia przewiduje „wyprawę odkrywców” po terenie leśnym po zmroku prosimy zaopatrzyć się w ciepłą odzież oraz latarki (opcjonalnie).

  Questing, inaczej „wyprawy odkrywców” polega na zwiedzaniu miejsc i poznawaniu ich atrakcji poprzez zabawę i edukację - pokonywanie nieoznakowanej w terenie trasy, którymi uczestnik zabawy porusza się na podstawie wierszowanych wskazówek i zadań.
   Dla Lokalnych Grup Działania Questing jest idealnym narzędziem do promocji swojego terenu wdrażania  LSR oraz rozwijania aktywnej turystyki. Jest to również metoda na tworzenie ofert pobytowych, które przełożyć mogą  się na nowe miejsca pracy w branży turystycznej i usługowej na terenie LGD.

   Zapraszamy na stronę: www.questy.com.pl.
Dodane przez: Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie"
2013-11-25
Komentarze
Komentarze to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się opiniami i prowadzić dyskusję na temat poruszony w wiadomości. LGD „Bory Tucholskie” nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii wyrażanych w komentarzach.

Dodaj komentarz

Europejski Fundusz Społeczny: CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja.
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
All Rights Reserved. Modified by lacki2000.