Bory Tucholskie dla każdego!
Nie pytaj co Bory Tucholskie mogą zrobić dla Ciebie, pytaj co Ty możesz zrobić dla Borów Tucholskich!
Nie pytaj co Bory Tucholskie mogą zrobić dla Ciebie, pytaj co Ty możesz zrobić dla Borów Tucholskich!
REGIONALNY PORTAL BORÓW TUCHOLSKICH

Imieniny obchodzą: Grzegorz, Urban, Magda

Szkolenie dla członków organizacji pozarządowych.

   Lokalna Grupa Działania „Bory Tucholskie” w ramach projektu „RAZEM ZNACZY LEPIEJ - rozwój sieci NGO w Borach Tucholskich” zaprasza członków organizacji pozarządowych na szkolenie „Skuteczna praca zespołowa, budowanie partnerskich relacji pomiędzy grupami oraz narzędzia skutecznej komunikacji” w terminie od 8 maja (piątek) do 10 maja (niedziela) 2009 roku w Ośrodku Rehabilitacji i Wypoczynku Perła w Tleniu. Udział w szkoleniu jest BEZPŁATNY, zapewniamy noclegi, wyżywienie i materiały szkoleniowe. Dojazd we własnym zakresie.

   W szkoleniu prowadzonym przez firmę Creative NLP z Warszawy weźmie udział 40 osób, członków organizacji pozarządowych z terenu działania LGD „Bory Tucholskie” (Powiat Tucholski oraz Gmina Lniano, Świekatowo i Osie). Z jednej organizacji w szkoleniu mogą brać udział dwie osoby (w przypadku wolnych miejsc możliwy jest udział dodatkowych osób).
Formularze zgłoszeniowe i dokładny opis szkolenia dostępne będą w biurze LGD, Tuchola, ul. Pocztowa 7 C oraz na stronie internetowej www.lgd.borytucholskie.pl (poniżej). O kwalifikacji na szkolenia decyduje kolejność zgłoszeń.         

   Dodatkowych informacji udziela pan Karol Gutsze tel.  885 297 400, e-mail: karolo@gmx.de.
 
   Cele szkolenia i sposób realizacji:

   Szkolenie odbędzie się w formie warsztatu. Głównym jego celem jest podwyższenie skuteczności komunikacji w relacjach interpersonalnych w pracy zespołowej oraz międzyzespołowej.
   Obejmie ono zasady pracy zespołowej oraz skutecznej komunikacji. Uczestnicy przeprowadzeni będą przez poszczególne etapy rozwoju osobistych kompetencji i relacji w grupie, na podstawie następujących elementów:
  1. Zaufanie;
  2. Otwartość na konflikt;
  3. Zaangażowanie;
  4. Odpowiedzialność;
  5. Dbałość o wynik.
   Prowadzenie szkolenia:
   Malwina Użarowska jest certyfikowaną trenerką Programowania Neurolingwistycznego z 12-letnim doświadczeniem w procesach tworzenia reklamy, zarządzaniu oraz budowaniu i sprzedaży strategii reklamowych. Od 2003 roku zajmuje się doradztwem dla biznesu i otwartymi szkoleniami z zakresu programowania neurolingwistycznego w ramach Akademii Kreatywnego NLP, której jest zarówno autorką jak i głównym trenerem.
   Zajmuje się wsparciem zmiany w przedsiębiorstwach, zarządzaniem i komunikacją perswazyjną w sprzedaży i negocjacjach. Pasjonuje się modelem zarządzania poprzez wartości i budowaniem kultury organizacji. Jest również autorką programów rozwoju kreatywności, zwiększania efektywności komunikacji oraz działania twórczego pod presją czasu. Od trzech lat prowadzi prace nad programem Gate Method, który jest autorską koncepcją twórczego rozwiązywania problemów w obszarze autorozwoju oraz Golden Sequence – sekwencji perswazji w negocjacjach i komunikacji. Jest stałym wykładowcą na zajęciach organizacji studenckich (między innymi AIESEC, AEGEE, Anima) w Trójmieście i Toruniu. Jako autorka wielu publikacji posiada stałą rubrykę w czasopiśmie ODNOWA. W swoim portfolio posiada prace wykonane dla firm takich jak:
Sokołów, Przegląd Sportowy, Zielona Budka, niemieckie koncerny Jasba i Steuler, Antalis, Pro-Lab, Insbud, CAiB, Note, Hanex SA, Drop SA, NORDEA Bank, PKN ORLEN, Ministerstwo Polityki Społecznej, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Infovide-Matrix SA
   Szkolenie prowadzone będzie przy wsparciu certyfikowanego trenera-asystenta.

   INFORMACJE O SZKOLENIU: TUTAJ.
   FORMULARZ ZGŁOSZENIA NA SZKOLENIE: TUTAJ.„RAZEM ZNACZY LEPIEJ – rozwój sieci NGO w Borach Tucholskich”.
       
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
 w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

„CZŁOWIEK – NAJLEPSZĄ INWESTYCJĄ”

Dodane przez: Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie"
2009-04-16
Komentarze
Komentarze to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się opiniami i prowadzić dyskusję na temat poruszony w wiadomości. LGD „Bory Tucholskie” nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii wyrażanych w komentarzach.

Dodaj komentarz

Europejski Fundusz Społeczny: CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja.
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
All Rights Reserved. Modified by lacki2000.