Bory Tucholskie dla każdego!
Nie pytaj co Bory Tucholskie mogą zrobić dla Ciebie, pytaj co Ty możesz zrobić dla Borów Tucholskich!
Nie pytaj co Bory Tucholskie mogą zrobić dla Ciebie, pytaj co Ty możesz zrobić dla Borów Tucholskich!
REGIONALNY PORTAL BORÓW TUCHOLSKICH

Imieniny obchodzą: Agnieszka, Teodor, Czesław

Europejskie pieniądze na budowę regionalnych marek.

   Ruszył nabór wniosków o europejskie dofinansowanie projektów związanych z budowaniem marki regionalnych i lokalnych produktów. W ogłoszonym przez zarząd województwa konkursie w ramach naszego Regionalnego Programu Operacyjnego do rozdysponowania jest 1,6 miliona euro.

   Na wsparcie mogą liczyć przedsiębiorstwa, grupy przedsiębiorców i instytucje otoczenia biznesu, a także organizacje pozarządowe (w tym lokalne grupy działania) i instytucje samorządu terytorialnego, które podejmą się promocji regionalnych lub lokalnych produktów, planują udział w międzynarodowych targach takich produktów lub tworzenie związanych z tego typu wytwórczością klastrów biznesowych i grup kooperacyjnych.

   Planowany poziom wsparcia z RPO to 50-70 procent wartości projektu, dopuszczalny maksymalny koszt przedsięwzięcia wynosi (w zależności o statusu potencjalnego beneficjenta) od 20 do 60 tysięcy złotych.

   Konkurs ma charakter otwarty, nabór wniosków i ich ocena będą prowadzone w sposób ciągły do wyczerpania limitu środków. Nabór wniosków ruszył w poniedziałek 8 września.

  Wszelkie niezbędne informacje tutaj i tutaj. Dodatkowych informacji udziela punkt informacyjny marszałkowskiego Departamentu Polityki Regionalnej w biurowcu przy ul. Curie-Skłodowskiej 73 w Toruniu, tel. 056 656 11 00 i 056 656 10 50.

   Informacja pochodzi za strony internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu.
Dodane przez: Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie"
2008-09-10
Komentarze
Komentarze to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się opiniami i prowadzić dyskusję na temat poruszony w wiadomości. LGD „Bory Tucholskie” nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii wyrażanych w komentarzach.

Dodaj komentarz

Europejski Fundusz Społeczny: CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja.
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
All Rights Reserved. Modified by lacki2000.